Kam na vodní dýmky v Českých Budějovicích

Přijďte do našeho klubu Dark a ochutnejte prémiové pokouření vodních dýmek v Českých Budějovicích.
Připravili jsme pro vás několik variant našeho dýmkařského menu.

dýmkařské menu Bronze

Menu Bronze

Proč by měla být zakladní nabídka obyčejná? U nás jsme si řekli ne! Již základním menu Bronze u nás můžete čekat prémiovou kvalitu pokouření, kterou Vám zajistí nejvyšší model nové generace známého českého výrobce Marvin Smoke. Tato prémiová dýmka je k dispozici v několika variantách – luxusní ocel a eloxovaný (barvený) hliník. Robustní konstrukce s krásně jednoduchým, ale promyšleným designem zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu Vašeho požitku. Už v základní výbavě se u nás můžete těšit na LED osvětlení obsahu dýmky, ovoce či barvivo ve váze pro lepší vizuální zážitek a v neposlední řadě možnost si celé posezení ochladit přídavkem ledu do vázy.

Menu Silver

Naší snahou je přinášet do dýmkařské komunity nové možnosti a proto jsme nakonec dospěli k názoru zpřístupnit naši sbírku dýmek a dát Vám jedinečnou možnost otestovat vodní dýmky všech možných konstrukcí ze všech koutů světa. Tyto dýmky se vyznačují nejen specifickou konstrukcí, ale především prémiovou kvalitou, která Vám vždy přinese odlišný zážitek. Chcete si porovnat 2 různé dýmky, jejichž koupi zvažujete? U nás není problém! Součástí menu Silver jsou všechny doplňky menu Bronze (LED osvětlení, Ovoce, barvivo, led pro vychlazení a další) a navíc je možno do vázy přidat mátu pro osvěžení.

dýmkařské menu Silver
dýmkařské menu Gold

Menu Gold

Chcete i přes to něco navíc? Vyžadujete jen to opravdu nejlepší? Připravili jsme pro Vás menu Gold, které obsahuje designové dýmky vyrobené z nejlepších materiálů a s nejlepším u nás dostupným vybavením. Jedná se o menu bez kompromisů a připravené s ohledem na nejkvalitnější zážitek a efekt, který Vás zajisté ohromí. Součásti menu Gold je samozřejmě vše co v menu Bronze / Silver (LED osvětlení, Ovoce, barvivo, led pro vychlazení a další).

Pokud máte rádi vodní dýmky a přemýšlíte kam vyrazit na vodní dýmku v Českých Budějovicích, jste u nás vítáni. Prémiové dýmkaření České Budějovice.