Čajovna a dýmkárna v Českých Budějovicích

V hektickém dni nebo na konci náročného týdne si jistě rádi vychutnáte šálek kávy nebo kvalitní čaj. Přestávka v nabitém programu vám znovu dodá energii a dovolí na chvíli zapomenout na pracovní povinnosti a úkoly. Krátké setkání s přáteli nebo prostor pro sebe však nemusíte hledat jen v tradičních kavárnách. Vyberte si místo, které vám nabídne dokonalou harmonii, směs lahodných vůní a chutí exotického čaje i třeba tabáku.

Příjemná relaxace přímo v centru města

Vodní dýmky byly často spojené s cestami do exotických destinací. Omamná vůně a jedinečná chuť ve vás může vzbudit pocity hlubokého uvolnění. Podle tabáku a dalších příměsí můžete obnovit ztracené síly, v klidu rozmýšlet nad dalšími kroky v životě anebo se příjemně pobavit s přáteli. Volba je jen na vás a už zdaleka nemusíte za atraktivním prožitkem cestovat.

Čajovna The Dark Klub nabízí originální prostor, kde si můžete vyzkoušet vodní dýmku i pestrou paletu tabákových směsí. Pokud nemáte s kouřením vodní dýmky zkušenosti, nemusíte se bát. Ochotná obsluha vás seznámí s obsluhou a doporučí vhodnou směs pro začátek.

Zkušeným kuřákům pak nabídne originální novinky a vysoce kvalitní tabák, podle konkrétních preferencí nebo který dovolí vyzkoušet zatím nepoznané.

Pozvěte své přátele do atraktivního prostředí

Čajovna je otevřená všem hostům a zdaleka nepodmiňuje vaši návštěvu kouřením vodní dýmky. I když tento způsob relaxace je velmi populární a žádaný. S přáteli můžete posedět i nad oblíbenými míchanými alkoholickými nápoji. Klasická nabídka představuje legendy Mojito, Cuba libre, Batanga, Bloody Mary, Tom Collins. Zastoupený je také Sour Gin, Gin-tonic, Long Island ice tea. Nechybí ani tolik populární aperol, campari, tequila sunrise, screwdriver.

Když čajovna, pak je nabídka připravena i výběrem vysoce kvalitních čajů. Hlavní prim hrají Tuareg, Earl Grey, Assam, Yogi, Ibisek, Jasmín, Rooibos. V pestré nabídce nechybí ani zázvorový čaj nebo různé ovocné směsi. I zde je volba plně ve vaší režii.

Kávu zastupují produkty soukromé pražírny kávy Tomáše Hospodárského. Pravidelná dodávka garantuje vždy stoprocentní čerstvost a jakost.

Využijte novou příležitost a navštivte čajovnu a dýmkárnu. The Dark klub zaručeně zaujme a nabídne všem svým hostům unikátní zážitek.